ساجست

دریافت کاتالوگ ساجست

با مشاهده نمونه‌کارهای ساجست، مطمئن انتخاب کنید

پرسش‌های شما

بسته به حجم فرکانس کمپین و ارائه فایل متناسب کمپین ساجست کمتر از ۲۴ ساعت اجرای کمپین را در پلتفرم مورد نظر آغاز خواهد کرد.

بسته به جایگاه برند تعداد پخش تبلیغ می‌تواند متفاوت باشد توصیه ساجست ماکزیمم ۴ بار در ماه است.

بسته به میزان حجم سفارش و افزایش بودجه شما می‌توانید از پلن‌های تخفیف ساجست بهره‌مند شوید.

هزینه کمپین بر اساس تعداد ارسال پیام تبلیغ محاسبه می‌شود. در حال حاضر هزینه ارسال به مخاطبین هدفمند ۱۵۰۰ تومان ما به ازای هر ارسال محاسبه می‌شود.

شما میتوانید تبلیغات خود را در قالب تیزرهای ویدیویی ،تصاویر تبلیغاتی ،فایل صوتی و فایل متنی از طریق ساجست به مخاطبان خود ارسال نمایید.

استودیو طراحی محتوا ساجست آماده ارائه خدمات تولید محتوا در قالب تهیه  تیزرهای موشن ،تهیه تیزر رئال و عکاسی محصول آماده ارائه خدمات می‌باشد.

در قسمت تنظیمات کمپین شما میتوانید مخاطبین کمپین خود را انتخاب و لحاظ نمایید

بر اساس جذابیت کمنپین نرخ‌های مختلفی را در اجرای کمپین‌ها مشاهده می‌کنیم. نرخ میانگین بازدید مخاطبان ۷۶ درصد می‌باشد. (ازهر ۱۰ نفر ۷/۶ نفر کمپین را حتما مشاهده میکند)

کمپین ها بر بستر واتساپ و ،تلگرام و ایمیل های مخاطبین اجرا می‌شود.

ساجست بعد از اجرای هر کمپین کمتر از ۴۸ ساعت آینده گزارش دقیقی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ساجست

ما برای شما سریعترین و کارآمدترین مسیر را فراهم کرده‌ایم!

SUGGEST  یکی از کانال‌های تجاری بزرگ است که در سال 2019 شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر هزاران عضو دارد. توسعه‌دهندگان این کانال با استفاده از بانک اطلاعاتی وسیعی که فراهم کرده‌اند به کاربران از سراسر جهان این امکان را می‌دهد با استفاده از کمپین‌های تبلیغات هدفمند، خود یا محصولات شرکت خود را به شرکت‌ها و افراد واقعی در ایران معرفی کنند و همچنین از فعالیت‌های آنها مطلع شوند.

ساجست ارتباطی فراگیر و هدفمند

هنگام خرید رسانه، معمولاً تمام تیرها بر روی نقطه و هدف اصلی نمی‌افتند. ما با طراحی و برنامه‌ریزی این نقطه مهم در پلتفرم و اجرای کمپین‌های تبلیغات هدفمند، توانستیم تمام نقاط هدف برند را برآورده کنیم.

ساجست با در دست داشتن بانک اطلاعاتی بزرگ و دقیق، یک کانال ارتباطی فراگیر در سطح کشور برای ایجاد کمپین ‌های تبلیغاتی هدفمند برای ارتباط با هدفمندترین مخاطبین در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، برای درست دیده شدن است.

بانک اطلاعاتی وسیع ساجست امکان دسترسی برند را به مخاطبینی که بیشترین تطابق با پرسونای شما دارند فراهم میسازد.

ساجست بستری است که از ابتدای شروع مسیر تبلیغات، بصورت هدفمند اجرا می‌شود و تا انتها نیز این مسیر را طی می‌کند. مسیری برای اجرای کمپین تبلیغات هدفمند و فراگیر.

ساجست چگونه کار میکند؟

واحد استراتژی و دیزاین کمپین

در مرحله اول  و پس از شروع همکاری واحد استراتژی و دیزاین کمپین فعالیت خود را  با شما آغاز خواهند کرد. آنها در این مرحله به بررسی وضعیت کسب و کار شما پرداخته و پس از مدتی به ارائه برنامه تبلیغات هدفمند و استفاده از بانک اطلاعاتی ساجست برای انتخاب بهترین راهکار ارتباطی برای شما می پردازند و پس از مشورت کمپین ایجاد و پیام ارتباطی شما به مخاطب ارائه خواهد شد. 

واحد راهبری کمپین

در مرحله بعدی واحد راهبری کمپین تبلیغات هدفمند، پیام ارتباطی شما را در مدت زمان کمتر از ۴۸ ساعت به جامعه مخاطب ارسال  و راهبری می نماید و نتایج کمپین را در قالب شاخصه های مختلف در اختیار واحد اثربخشی قرار میدهد. شما در این مرحله میتوانید در کنار تیم راهبری پلتفرم ساجست بوده تا نظارت دقیق تری را در مرحله اجرا داشته باشید.

واحد بررسی اثربخشی و ارائه گزارش عملکرد

در انتهای هر کمپین ارتباطی یک گزارش کامل در قالب گزارش عملکرد کمی در اختیار شمـا قرار خواهـد گرفت تا به بررسی شاخـص های مورد نظر بپـردازید. ایـن گزارش شامل ۳۸ شاخـص است که می تواند عملکرد شما را از زوایای مختلف مورد ارزیـابی قرار دهد.

چرا ساجست؟

چون بالاترین اثربخشی را دارد

شکل های سنتی تبلیغات از جمله کانال های تلویزیونی، بیلبوردها روزنامه ها و مجلات  و بخش هایی از رسانه های دیجیتال و شبکه های اجتماعی نمی توانند هدفمندی نمایش به مخاطب نهایی شما ر ا تضمین نمایند. ما با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی مخاطبان و با تمرکز بر اصل ارتباط مستقیم با آنها توانسته ایم اهداف تبلیغ و معرفی هدفمند را برای شما تامین و تضمین نماییم.

چون کوتاهترین و هدفمندترین مسیر است

در طول چهار سال گذشته تمام تلاش پلتفرم ساجست این بوده است که کوتاهترین مسیر های ارتباطی را برای مخاطبانش ایجاد نماید تا پیام آنها در کمترین زمان ممکن به جامعـه هدف برسد. ما با در اختیـار داشتن بانـک اطلاعاتی مخاطبـان هدف شمـا ، 

می توانیم سریعترین مسیر معرفی را برای شما ایجاد کنیم تا به صورت هدفمند پروسه تبلیغات خود را ادامه داده و از ارتباطات با کیفیتی بهره مند شوید.

چون بهینه ترین روش مصرف بودجه تبلیغات است

هنگامی از هدفمندی در تبلیغات و بازاریابی صحبت میکنیم، تنها مرتبط با مخاطبین نمی‌شود. هزینه تبلیغات نیز باید به صورت هدفمند صرف شود.

اگر مایل هستید که بودجه تبلیغات تان به طور موثر هزینه شود، ساجست بهترین روش مصرف بودجه و منطقی ترین و اثر بخش ترین شکل اجرایی را پیشنهاد میدهد. بدین صورت که به طور حتم مخاطب نهایی شما تبلیغ را خواهد دید و برخلاف سایر روش های سنتی درصد بازدید تبلیغ از 15 الی 20 درصد بازدید احتمالی به 95 درصد بازدید قطعی خواهد رسید.

ساجست تنها هدفمندی مخاطبین را پوشش نمی‌دهد بلکه این اطمینان را به شما می‌دهد که بودجه تبلیغات شما نیز به صورت دقیق و حساب شده مصرف شود. ساجست پلتفرم تبلیغات هدفمند تمام عیار.

ورود
ثبت نام